Soukromá stomatologická praxe
Kodaňská 572/47
101 00 Praha 10
Tel.: +420 222 516 248
Fax: +420 222 520 504
orthoprague@orthoprague.cz

 

Máte zažloutlé zuby od kávy, kouření nebo potravin? Stydíte se za barvu svých zubů? Přejete si mít zářivě bílý úsměv? Podstupte bělení zubů v Orthoprague a nechte naplno vyniknout váš krásný úsměv. Bělení zubů spolehlivě odstraňuje pigmentové skvrny a nepoškozuje zubní sklovinu.

 

 

Účinné zesvětlení pigmentovaných zubů.

Nepoškozuje zubní sklovinu.

 

KONTAKTUJTE NÁS

Odborné bělení zubů - Orthoprague
 

Účinné odstranění pigmentových skvrn

Bělení zubů je chemický proces využívaný v estetické stomatologii. Proces spočívá v zesvětlení zubní skloviny pomocí sloučeniny peroxidu vodíku nebo karbamid peroxidu. Během bělení se z bělící látky uvolňují aktivní molekuly oxidů, které pronikají mezi krystaly zubní skloviny a zesvětlují pigmentované zuby.

Odstranění pigmentových skvrn je účinné a na první pohled viditelné. Přesto se zubní sklovina prakticky nijak nezmění. Důvodem je samotné složení zubní skloviny, která je pouze z 2 % tvořena organickými látkami, jež se podílí na jejím zbarvení. Zbylých 98 % zubní skloviny je tvořeno krystaly anorganického původu a oxidy na ně nepůsobí.

Bělení zubů je bezpečné a šetrné k zubní sklovině

Odborné bělení zubů je bezpečné a nepoškozuje zubní sklovinu ani dásně. Před samotným procesem je ale nutné vyloučit rizikové faktory, ke kterým patří poruchy vývoje zubní skloviny, onemocnění dásní či alergie a těhotenství. Zároveň je nutné ošetřit veškeré zubní kazy, vyměnit nevyhovující výplně a provést odstranění zubního kamene. Veškeré ošetření provedeme v zubní ordinaci.

Přejete si mít oslňující a zářivý úsměv? Objednejte si termín první konzultační návštěvy pro bělení zubů.

Nabízíme domácí i ordinační bělení

V rámci estetické stomatologie jsou nabízené dvě metody bělení zubů – domácí a ordinační bělení. Našim klientům doporučujeme domácí bělení, neboť je šetrnější a vyniká dlouhodobějším efektem.

Domácí bělení probíhá za pomoci průhledného plastového nosiče. Zubní lékař nejdříve sejme otisky čelistí, podle kterých specializovaná zubní laboratoř vyrobí bělící formu. Při další návštěvě ordinace obdržíte bělící nosič a instruktáž, jak aplikovat bělicí gely. Forma s bělícím gelem se aplikuje na několik hodin každý den, dokud se nedosáhne požadované bělosti zubů.

Nechte naplno vyniknout váš úsměv

Přejete si mít krásný a zářivý úsměv? Využijte odborné bělení zubů v soukromé stomatologické praxi Orthoprague Praha 10. Kromě estetické stomatologie, poskytujeme běžné stomatologické ošetření i specializovanou péči v podobě ortodoncie neboli léčby růstových vad chrupu za pomocí fixních i snímatelných rovnátek.

Kontaktujte nás a objednejte si termín návštěvy. Postaráme se o váš okouzlující a zářivý úsměv.